Dark Encounters FF- Tai x Djio

3. ledna 2014 v 18:30 | Tokiko-chan |  Deníček
Tohle snad ani nebudu komentovat...
:iconimtsundereplz:
Hazukashi....
Ale tenhle pairing.. je Terečina vina, nemá upravovat takové obrázky!
Je to fanfikce na Terečinu povídku Dark Encounters :3
Že by se vám to líbilo snad ani nedoufám *cough* No, tady to je..
:iconrawrblushplz:

Yaoi Warning stamp by manythings101


Černovlásek se nahnul přes most a sledoval řeku, ve které se odráželo zapadající slunce. Chvíli jen tak houpal nohama a upíral modré oči pod sebe, chvíli zase zíral na potemňující nebe. Nechal ze svých úst uniknout povzdech.
Už to bylo několik měsíců, možná dokonce rok co všichni jeho přátelé zemřeli na tom místě. Moc často nad tím nepřemýšlel. Někdy měl snad i pocit že si to malinko vyčítá, že některým mohl pomoct. Tyhle myšlenky ale vždy rychle zažene. Jak by jim mohl pomoct? Kdyby tam byli jen oni a Jeff, tak možná, ale bylo jich mnohem víc a mnohem silnějších než Jeff. A ani po necelém roce s nimi nevycházel moc dobře. Slenderman ho pouze respektoval, Jane na něj házela pohledy s náznakem opovržení, ale mluvit se s ní dalo. Co se týkalo Sally… Dokud si s ní hrál byla rozhodnutá ho nezabít. Nejhorší byli ostatní, kteří v něj neměli žádnou důvěru. Ben se mu obloukem vyhýbal, Masky s Hoodiem se s ním zahazovali jen když museli.
Proto jediný kdo mu zůstal byl Smiley a.. Jeff. Bohužel, Jeff ho v poslední době neustále ignoroval. Přestal ho bavit? Nestačí mu? Proč by to dělal?
Djiosev měl víc otázek než odpovědí a zatím se mu do mysli vkradla myšlenka ,Využil mě, jen aby mohl zabít mé přátele?' Snažil se tu myšlenku zapudit, ale pořád se vracela.
Potřeboval si urovnat myšlenky a věděl přesně kam jít. Na to místo, kde to všechno začalo.

Mezitím, na temném místě bez slunečního svitu se potulovali modře světélkující postavy. Hnědovlásek vydávající modrou záři hluboce povzdechl. Modré světlo okolo něj ještě zvýrazňovalo jeho blankytné oči. Chytl se za zkrvavené břicho. Rudá tekutina mu zašpinila bílou mikinu a jakoby toho nebylo málo, když břicho bolestně objímal když umíral, ochmatal si ji zkrvavenýma rukama ještě víc.
,,Jak dlouho tu budeme kysnout?" zeptal se nafučeně další hnědovlásek kterému už nějaký měsíc z krku neustále stříkala krev.
,,Nevím." Odpověděl mu jeho červenovlasí bratr Tai. ,,Je tu ale pěkná nuda." Opáčila Archaen která s spolu s Jenny, Asahine a Lili měla asi stý čajový dýchánek. Spear jen povzdychem souhlasil. Tedy, to co ze Speara zbylo. Čtvrt jeho hlavy byla rozmačkaná. Jeho ego tím ze začátku trpělo, ale zvykl si.
Armyon se nadechl, aby ostatním dodal trpělivost, jak měl ve zvyku dělat každý týden, ale přerušilo ho zavrzání. K překvapení všech v budově se otevřeli vchodové dveře. Netlačil do nich nikdo jiný než drobný černovlásek. Všichni zašuměli překvapením. Nečekali, že se sem ještě vrátí, po tom co udělal a po tom, kdo všechno tu zemřel. Djiosev zavřel dveře a pohled který se mu naskytl ho více než překvapil. Stáli tam. Všichni jeho přátelé. Všichni ti, kteří zde tehdy zemřeli. Chvíli bylo hrobové ticho a nikdo nevěděl co říct. Nebo spíš jestli něco říkat.
První vyčítaví pohled na Djia padl od Armyona, kterého totálně zradil. On mu věřil, svěřil mu svůj život a on se mu vysmál do obličeje.
,,Co tu děláš?" zavrčel Armyon.
,,Já-Já…" Djio byl zmatený. Byli naživu? To asi těžko. Kdyby byli už dávno by se odsud dostali a nezářili by modře. ,,C-co tu?"
,,Co myslíš?" štěkla po něm Archaen. ,,Protože jsme tu umřeli, budeme tu nejspíš kysnout navěky!"
,,Archaen, není to přece jeho vina." Namítla Jenny na jeho obranu.
,,Já jsem s Archaen. Ten malej hajzlík se na nás vykašlal! Říkal jsem vám to! Nejdřív se přidal k těm věcem a teď se ještě opováží sem lízt!" nesouhlasil James a přikročil k Archaen, přičemž stiskl svoje páčidlo, se kterým se cítím mnohem bezpečněji, ačkoli mu stála připomínali to co udělal svému bratrovi. Ač se zamlženou myslí, pořád toho litoval.
,,No tak. Tomu už asi nijak nepomůžeme ne?" přidala se i Lili ve snaze uklidnit se ty dva horko hlavce.
,,Jistěže pomůžeme.." zavrčel James a hodil si s páčidlem ,,Můžeme mu to oplatit."
,,Blázníš? Když ho tu zabijem, zůstane tu taky, né díky." Osočila se Archaen. A James jen pokrčil rameny. ,,Tak ho prostě hodíme z okna, když nemůžeme ven." Navrhl hnědovlasý. To už se Archaen líbilo trochu víc a začala se spolu s Jamesem nebezpečně přibližovat.
,,No tak!" zahromoval Armyon ,,Možná jsme duchové a mrtví, ale nejsme vrazi."
S Archaen to pohlo jen minimálně a James obratem namítl, že on je.
,,Já…J-já.. Se omlouvám.." zamumlal Djio. Ať si namlouval jak chtěl, že si jejich smrt nevyčítal, teď když je viděl, vyčítal si že je opustil. Že pokud by s nimi zůstal, mohl jim nějak pomoct.
V tom ucítil kolem ramen čísi ruku. Podíval se na jejího majitele a tam stál usmívající se, modře světélkující červenovlásek.
,,No tak, nechte ho. Budeme tu žít ještě nějakou dobu a kdybychom byli vraždící šílenci, gór by jsme neměli co dělat!" zasmál se Tai.
,,Brácho-…" James chtěl něco namítnout, ale když se podíval na krví potřísněné páčidlo, okamžitě si to rozmyslel.
Djiosevovi se zalesklo v očích. Možná to byl obdiv, možná jen ta modrá záře, která z Taie vycházela, ale něco se v něm tehdy pohlo.

Tak to šlo několik týdnů. Djio se pokaždé vyplížil z domu a zamířil si to do blázince. Po nějakém čase si na něj zvykli o ostatní. Ale byli tu i tací, kteří ho odmítali přijmout už z principu. Ale po prvních pár dnech si Djio uvědomil, že tam chodil jen kvůli jedné osobě. Kvůli tomu červenookému pitomci, který byl duch a pořád se tak blbě smál. Někdy se spolu zavřeli do jednoho z pokojů a hodiny si povídali. Jindy se procházeli po rozvrzané dřevěné podlaze blázince z místa na místo.
A jak šel den za dem, Djio se čím dál tím neochotněji vracel zpět za nimi. Za těmi, kteří jím buď opovrhovali, nebo ho ignorovali.
,,Vylezl na ten strom, jenže ta kočka seskočila a vyděsila ho. Nic se mu nestalo, ale pěkně si narazil zadek." Zasmál se Tai když dovyprávěl další příběh. Djio se zasmál taky a hodil na červenovláska hledícího z okna pohled. Oba seděli na parapetě a koukali se oknem ven. Pršelo a zanedlouho se to jistě změní v divokou bouřku. Tai niky neměl déšť moc rád, vždy promokl na kost a když né to, ani nesměl jít ven. Teď by ale dal Bůh ví co za to aby mohl déšť ještě jednou cítit, jak mu proniká oblečením, jak mu těžkou mokré vlasy a jak ho mokrost zebe za krkem. Černovlásek ho znovu přejel pohledem a jeho nechuť odejít odsud byla čím dál tím větší. Ne. Bylo mu jedno, kde je. Nechtěl opustit toho energetického kluka, který teď před ním stojí a září. Djioseve nenápadně povzdechl a snažil se ujistit se, co cítí. Mohla to být láska?
,,Tai?"
,,Jo?" červenovlasý se otočil na Djioseva a v té chvíli černovlásek spojil jejich rty. Chvíli tak zůstali a když se černovlásek odtáhl byl skoro tak červený jako Taiovi vlasy. Tai se jen pousmál a pocuchal svému kamarádovi havraní vlasy.
,,Já tebe taky." Zašeptal Tai s pohledem z okna. Djiosev ještě víc zrudl a s pohledem z okna se snažil uklidit svoje bušící srdce.

Uběhlo několik dní od toho, co se to stalo a dnes Djio absolutně odmítal odejít. Seděl sám v temném pokoji a koukal s ven. Zase pršelo. Nechtěl se vrátit, za žádnou cenu. Zároveň ale nemohl zůstat tady.
Mohl. Ale byl jen jediný způsob jak to udělat a být tak navždy s Taiem. Djiosev vytáhl svůj kapesní nožík a otevřel jím rezivé okno. To se se skřípěním otevřelo dokořán. Konečně slyšel déšť, jak bubnuje do střechy a vítr zavál pár kapek i do pokoje. Ovanul ho čerstvý vzduch. Postavil se na římsu a přidržoval se vrchu okna. Podíval se dolů. Z výšky se mu trochu zamotala hlava a na chvíli zaváhal.
Byl ale dost vysoko aby ho pád zabil. Stoupl si čelem k pokoji, když uslyšel vrzání dveří, které se otevřeli. Bylo ale pozdě.
,,Djioseve!" zakřičel Tai když už černovlásek padal. Usmíval se. Tai se naklonil přes římsu snažíc se černovláska chytit, ale byl už daleko.

Djioseve slyšel vzduch jak mu sviští kolem uší a na tvář mu padali kapky deště. Zamračené nebe začalo nabírat modrou barvu. Vlastně všude byla modrá.
,,Tai.." zašeptal Djio s úsměvem. Uviděl červenovláskovu tvář na které hrál úsměv. V sekundě začali oba mizet v modré záři.

Ozvala se rána, jako když hodíte něco těžkého do bláta. Všichni se vběhli do pokoje kam před chvíli Tai zašel za Djiosevem.
Okno bylo otevřené a bouchalo ve větru. Vyhlédli z okna a naskytl se jim pohled na poslední třpytky modrého světla. Pak už jen viděla černovláska který ležel na zemi v nepřirozené poloze v louži krve která se míchala s deštěm.
,,Tai.. Kde je.. Tai.." zeptal se roztřeseně James s pohledem na Armyona. Hnědovlásek zakroutil hlavou a vzal mladšího kamaráda za ramena.
,,Už je na lepším místě. Spolu s Djiosevem."
Jenny, která se opírala o římsu okna se pousmála s pohledem na černovláskovo nehybné tělo.


,,Už budou spolu…"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tereki Tereki | Web | 3. ledna 2014 v 18:49 | Reagovat

That's so cute! :3 *catface pořád, jak to dočetla*
Ale moje vina to není! Je to vina tvojí fantazie, že si to tak vybavila! Já za nic nemóžem, já jsem nevinná! xDD
Aaaaw :3
Nesnáším tě -w-" teď nad tím budu pořád přemýšlet a mám chuť upravovat další obrázky... fak.. Daii-chan, zachraň mě! Q,Q
Ale je to mega moc povedený! *q*

2 Izzy :P Izzy :P | Web | 20. března 2014 v 11:45 | Reagovat

Supér :)

3 ♦Reina♦ ♦Reina♦ | Web | 5. srpna 2014 v 14:53 | Reagovat

To je super :3 Škoda že sem už nechodíš... ;-;

4 Rogerweawl Rogerweawl | E-mail | Web | 25. července 2017 v 13:48 | Reagovat

Dissertation Writing Service - EssayErudite.com

Our https://essayerudite.com/dissertation-writing-service/ provides a full-scale writing assistance accessible online 24/7.
Apart from many other writing companies, we are rather picky when forming a professional staff of experts.
Moreover, we try to make our every customer feel safe and pleased with the service.

5 FlossieUtext FlossieUtext | E-mail | 25. července 2017 v 14:40 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

6 Carolynpal Carolynpal | E-mail | 5. srpna 2017 v 2:02 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

7 Carolynpal Carolynpal | E-mail | 5. srpna 2017 v 12:44 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

8 Dol33larBot Dol33larBot | E-mail | 12. srpna 2017 v 18:30 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#nE7B2A12fT>
<img>http://0.00000007.ru/3#Uqb0kcZmFz</img>
</a>
------------------------
Постоянно большое количество socks и proxy серверов онлайн
в данный момент: 33557 IP в 198 государствах
<b>Высочайшая анонимность - мы гарантируем, что наши прокси сервера абсолютно анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех соединений без приложения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Скрыть или поменять свой IP можно двумя кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ дешевые цены на анлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении времени действия аккуанта.
ICQ бот на всех абсолютно тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что требуется для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#wdV8qU36G6>Vip proxy</a>
__________
скачать обход блокировки вк
анонимные прокси россия
прокси сервер онлайн россия бесплатно
блокировка вконтакте +на андроид

9 Avito777Lek Avito777Lek | E-mail | 16. srpna 2017 v 3:55 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито фотошторы скидкой
пакеты авито со скидкой
авито спб бесплатные объявления
авито ростов
авито пакеты размещений

10 Dannyshogs Dannyshogs | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 21:41 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

11 Georgemeshy Georgemeshy | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 21:14 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>млм секреты успеха, киани сетевой маркетинг</a>

12 Avito321or Avito321or | E-mail | 29. září 2017 v 16:16 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

аккаунте avito
как на авито восстановить аккаунт если забыл почту и пароль
авито вложу деньги
взломали аккаунта на авито
как с авито отвязать номер телефона от удаленного аккаунта

13 AlysonEbt AlysonEbt | E-mail | Web | 8. října 2017 v 22:16 | Reagovat

Hey all! Lately I have been dealing with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/how-does-tramadol-work>website</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

14 BethanyLdj BethanyLdj | E-mail | Web | 8. října 2017 v 22:44 | Reagovat
15 BethanyFqn BethanyFqn | 21. října 2017 v 4:04 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and cried about his sleeplessness. I totally told him to <a href=http://nextdifferencegames.com/profile/mistyoswald>read more</a> and deal with it.

16 BethanyMsi BethanyMsi | E-mail | Web | 26. října 2017 v 6:48 | Reagovat
17 BethanyCjz BethanyCjz | 27. října 2017 v 2:14 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and whined about his anxiety. I totally told him to <a href=http://www.dekut.com/story.php?title=buy-klonopin-online-%7C-klonopin-without-prescription-%7C-buy-clonazepam-online>url</a> and deal with it.

18 obtaPn obtaPn | E-mail | Web | 3. února 2018 v 12:43 | Reagovat

Рекомендую Вам зайти на сайт, на котором есть много информации по этому вопросу.

---
Какой занимательный вопрос скачать таблетку fifa 15 pc, fifa 15 moddingway mod update скачать торрент а также <a href=http://15fifa.ru/skachat-fifa-15/28-fifa-15-ultimate-team-by-ea-sports-v107-sportivnyy-simulyator-ios-511-rus.html>скачать fifa 15 на ios бесплатно</a> скачать игру fifa 15 на пк

19 for more info for more info | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 12:46 | Reagovat

smettere di fumare benefici cellulite

20 resource resource | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 10:08 | Reagovat

Buy Essay Germany | Essay Writing Service in Germany

21 smettere di fumare Gline smettere di fumare Gline | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 16:22 | Reagovat

smettere di fumare

22 Buy Essay Canada Gline Buy Essay Canada Gline | E-mail | Web | 19. dubna 2018 v 7:42 | Reagovat

Buy Essay Canada

23 Smettere Di Fumare VelocementeGline Smettere Di Fumare VelocementeGline | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 16:25 | Reagovat

Smettere Di Fumare Velocemente

24 NicolasDaync NicolasDaync | E-mail | 1. května 2018 v 8:54 | Reagovat

ranitidine <a href="http://g5gab8b8b8b8.com/">ranitidine</a>

25 NicolasDaync NicolasDaync | E-mail | 2. května 2018 v 13:05 | Reagovat

ranitidine 150 mg  <a href="http://g5gab8b8b8b8.com/">ranitidine 150 mg </a>

26 NicolasDaync NicolasDaync | E-mail | Web | 9. července 2018 v 17:24 | Reagovat

naproxen 500 <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 250mg</a>

naproxeno 500 mg

27 NicolasDaync NicolasDaync | E-mail | Web | 9. července 2018 v 19:46 | Reagovat

naproxen 250 mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 250mg</a>

naproxen 250 mg

28 NicolasDaync NicolasDaync | E-mail | Web | 9. července 2018 v 20:13 | Reagovat

naproxeno 500 mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 500mg</a>

naproxen 250 mg

29 NicolasDaync NicolasDaync | E-mail | Web | 9. července 2018 v 20:26 | Reagovat

naprosyn 500 mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 250 mg</a>

naproxen 250 mg

30 NicolasDaync NicolasDaync | E-mail | Web | 9. července 2018 v 20:52 | Reagovat

naproxeno 500 mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxeno 500 mg
</a>

naproxen 500

31 NicolasDaync NicolasDaync | E-mail | Web | 9. července 2018 v 21:06 | Reagovat

naproxen 250 mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 500</a>

naproxeno 500 mg

32 NicolasDaync NicolasDaync | E-mail | Web | 9. července 2018 v 21:32 | Reagovat

naproxen 500 <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 500 mg tablets</a>

naproxen 500mg

33 NicolasDaync NicolasDaync | E-mail | Web | 9. července 2018 v 22:11 | Reagovat

naproxen 250mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 250mg</a>

naproxen 500

34 NicolasDaync NicolasDaync | E-mail | Web | 9. července 2018 v 22:25 | Reagovat

naprosyn 500 mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 500</a>

naproxeno 500 mg

35 RubertUsasy RubertUsasy | E-mail | Web | 13. srpna 2018 v 17:05 | Reagovat

Мы платим за лайки! - Оплата сдельная!

Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фотографии заказчиков, которые готовы платить за качество.

Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и зарабатывать за это деньги.

Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей за 1 поставленный лайк,

достаточно просто зарегистрироваться на нашем сервисе. > www.like-surf.tk <

Вывод заработанных средств ежедневно в течении нескольких минут.

36 gennick[HenygizcjocvylYJ,2,5] gennick[HenygizcjocvylYJ,2,5] | E-mail | 30. srpna 2018 v 3:42 | Reagovat

Hello! look at my pictures http://catcut.net/WBtw

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama